HydroDynamic

Gierlachów 74

27-600 Sandomierz


kom.: +48 506 186 546

kom.: +48 503 477 357

e-mail: kontakt@hydrodynamic.pl

O firmie

Firma Hydrodynamic specjalizuje się w komercjalizacji, montażu oraz obsłudze i serwisowaniu bezdotykowych myjni samoobsługowych. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam oferować produkty oraz usługi najwyższej jakości oraz w konkurencyjnej cenie. Nie jesteśmy zależni od zewnętrznych dostawców, ponieważ wszystkie części zamienne dostępne są od ręki w naszym magazynie. W oferowanych przez naszą firmę urządzeniach stawiamy w pierwszej kolejności na niezawodność, którą zawdzięczamy korzystaniu z doskonałych podzespołów i akcesoriów.

Samoobsługowe, bezdotykowe myjnie samochodowe naszej firmy cechuje nie tylko staranność wykonania i niezawodność, ale dzięki szeregowi innowacyjnych rozwiązań technologicznych również i niska energochłonność. Dzięki temu systemy bezdotykowej pielęgnacji pojazdów marki Hydrodynamic charakteryzują się wysoką rentownością, i, co za tym idzie dużą konkurencyjnością. Ich atrakcyjna cena, niskie koszty eksploatacji oraz ekonomiczne zużycie środków czyszczących pozwalają na szybki zwrot nakładów poniesionych na inwestycję i osiąganie atrakcyjnych zysków.

Proponowane przez nas myjnie posiadają certyfikat innowacyjności wystawiony przez Komisję Politechniki Łódzkiej. Dzięki temu nasi klienci ubiegający się o dotacje europejskie znacznie zwiększają szanse uzyskania dofinansowania swojej inwestycji. Zastosowanie w naszych instalacjach nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i przyjaznych dla środowiska rozwiązań pomaga również w pozyskiwaniu pomocy dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach działania Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Firma Hydrodynamic nieustanie poszerza swoją ofertę proponując nie tylko myjnie bezdotykowe, ale również odkurzacze samoobsługowe i cały szereg innych urządzeń peryferyjnych. W asortymencie posiadamy także pełną gamę preparatów chemicznych oraz detergentów dedykowanych dla myjni samoobsługowych, również wyróżniających się przystępną ceną. Dodatkową zaletą naszej oferty jest opatentowany System Rezerwowego Stanowiska, który pozwala w ciągu kilkunastu sekund uruchomić dodatkową instalację myjącą w razie nagłej awarii lub planowanego przeglądu jednego ze stałych stanowisk.