HydroDynamic

Gierlachów 74

27-600 Sandomierz


kom.: +48 506 186 546

kom.: +48 503 477 357

e-mail: kontakt@hydrodynamic.pl

Myjnia bezdotykowa cena - nasza oferta

Do naszych specjalności należy produkcja bezdotykowych i samoobsługowych myjni samochodowych w atrakcyjnych cenach, zapewniających komfort i swobodę samodzielnej pielęgnacji pojazdu. Proponowane przez nas rozwiązania, wyposażone w innowacyjne systemy czyszczenia wysokociśnieniowego, pozwalają na dowolny wybór programu. Stanowią atrakcyjne rozwiązanie dla kierowców samochodów wszystkich marek. Są przy tym energooszczędne, ekonomiczne, niezawodne i wytrzymałe, a ich cena pozwala na szybki zwrot poniesionych kosztów. Jesteśmy samodzielną firmą – dostarczamy wszystkie niezbędne części zamienne.

Proponujemy kompleksową obsługę, która obejmuje sprzedaż, montaż oraz pomoc w uruchomieniu i obsługę serwisową proponowanych przez nas konstrukcji samoobsługowych. W ofercie posiadamy również szeroką gamę urządzeń peryferyjnych dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Liczy się dla nas zadowolenie naszych klientów, a także kierowców korzystających z naszych kompleksowych rozwiązań.

Oferowane przez naszą firmę samoobsługowe myjnie bezdotykowe dostępne są 2 wariantach:

    Myjnie bezdotykowe - wersja compact

  • compact – urządzenia o niewielkich gabarytach, składające się z jednego, dwóch lub trzech stanowisk. Ich podstawowe atuty to niezawodność i skuteczność mycia bezdotykowego oraz niska cena oraz niewielkie koszty inwestycji i eksploatacji. Doskonale sprawdzają się, jeśli dostępna jest jedynie niewielka powierzchnia, a jednocześnie pozwalają uzyskać wysoką wydajność.

  • Myjnie bezdotykowe - wersja standard

  • standard – pozwala na jednoczesne korzystanie z myjni bezdotykowej nawet 8 pojazdów. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla inwestorów, którzy dysponują większą przestrzenią oraz środkami finansowymi. Może stanowić główne źródło dochodu właściciela. Stanowi urządzenie zamknięte w pełnowymiarowym kontenerze, wyróżnia się wyposażeniem w sprzęt o doskonałych parametrach, wysokiej jakości oraz niespotykanej trwałości.

Wyposażenie dodatkowe:

Odkurzacze

Oferujemy szeroką gamę samoobsługowych odkurzaczy samochodowych jedno- i dwustanowiskowych sprawiających, że myjnia samoobsługowa zaopatrzona jest w niezbędne urządzenia usprawniające czyszczenie auta. W celu zapoznania się z pełną ofertą oraz cenami, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Rozmieniarki

Stanowią doskonałe rozwiązanie w centrach mycia bezdotykowego, zapewniając możliwość wymiany banknotów papierowych na monety, niezbędne do uruchomienia systemu samoobsługowego. Oferujemy rozmieniarki 1-, 2-, 3- bądź 4-hopperowe w różnych konfiguracjach. W celu zapoznania się z pełną ofertą i cenami prosimy o kontakt.